Sveiki užsukę į mano svetainę! Čia pabandžiau sujungti du savo hobius: alaus atributikos kolekcionavimą ir interneto svetainių kūrimą (gal kiek per stipriai pavadinta, bet kitokio pavadinimo nesugalvoju). Kadangi pastarasis kartas nuo karto atneša pajamų – manysim, kad jis virsta darbu ir daugiau apie jį nekalbėsim.

Alaus atributiką kolekcionuoju nuo... neatmenamų laikų. Pradžioje rinkau viską, kas susiję su alumi. Vėliau pradėjau šiek tiek specializuoti savo kolekciją. Tačiau susisiaurinti iki vienos rūšies alaus atributikos man nepavyko...

Taigi renku padėkliukus:

  1. Lietuva;
  2. Carlsberg, Heineken, Amstel;
  3. Futbolas, muzika, moterys.

Pasirinkimas gal ir atrodo keistas... bet viską galiu paaiškinti. Lietuva - tėvynė. Heineken remia UEFA čempionų lygą, Amstel kažkada rėmė. Carlsberg remia mano mėgstamas futbolo komandas - FC Liverpool ir Anglijos nacionalinę rinktinę. Futbolas ir muzika - labai mano mėgstami dalykai. Rimtai tuo niekada neužsiiminėjau, bet radęs laiko pažaisdavau  futbolą (ir dabar žaidžiu kaip matote), o muzikos klausausi visur ir visada. O moterys... sakoma, kad tai gražioji žmonijos pusė... ir aš su tuo visiškai sutinku.

Renku viso pasaulio alaus kamštelius. Visus kamštelius (karūninius, pull-off, PET ir t.t.). Nekreipiu dėmesio į skirtingus vidinius paveiksliukus  (užrašus) ir gamyklų ženklus (factory sign).

Taip pat renku alaus etiketes su moterimis.

Per ilga laiką prisikaupė ir šiek tiek bokalų bei taurių.

Kadangi šitas mano užsiėmimas nevirto darbu, manija ar religija, tai kolekcija auga lėtai... bet manau, kad joje tikrai yra vienas-kitas pakankamai įdomus egzempliorius.